ARHIKULT
KONFERENCA

Spoštovane kolegice in kolegi,

Kot vam je znano smo morali letošnjo srečanje arhitektov zaradi pandemije prestaviti. Zato vam v prilogi ponovno pošiljamo Vabilo in Program strokovne konference "ARHIKULT 2020", ki bo zopet v kongresnem centru  Brdo pri Kranju, dne 06. 10. 2020.

Več o programu: https://arhikult.si/konferenca

Strokovni del dogodka, bo štel tudi za kreditne točke za poklicno usposabljanje:

Za člane ZAPS: Skladno z zakonom o arhitekturni in inženirski dejavnosti. ZAPS je za 1. sklop predvidela 2 kreditni točki (KT) ter za 2. sklop 2 KT. Skupaj 4 KT.

Za člane IZS: Pooblaščeni in nadzorni inženirji za udeležbo na konferenci pridobijo 3 kreditne točke iz izbirnih vsebin skladno s Splošnim aktom o stalnem poklicnem usposabljanju pooblaščenih inženirjev.

Prosimo vas, tudi, da nam javite, če se strinjate, da je vaš projekt uvrščen na seznam projektov za izbor nagrade, ki je objavljen na naši spletni strani. (Projekti), saj imate kot kandidat  za nagrado s strani pokroviteljev sofinancirani večerni del dogodka.

Hkrati vas prosimo, da nam pošljete tudi predloge za vaše na naši strani še neobjavljene projekte, ki jih še nismo uvrstili na seznam. (Prijava projekta)

Za vse, ki se Konference fizično ne bi mogli udeležiti, bomo organizirali »online« prenos dogodka. Za pridobitev kreditnih točk (KT),  pa bo potrebno po vsakem posameznem strokovnem prispevku, odgovoriti na postavljena tematska vprašanja, vaši pravilni odgovori pa bodo zagotovilo za dodelitev željenih KT, tako za člaane ZAPS kot IZS.

V prilogi tudi soglasje NIJZ za dgodek, kjer bo poskrbljeno za varnost in higieno. Radi bi tudi pudarili, da bo letos pogostitev potekala na zunanji terasi, kar pomeni, da bo komunikacija lažja.

V predavalnici in avli bodo obvezne maske, za katere bo tudi poskrbel pokrovitelj.

Vabimo vas da se nam pridružite,

Lep pozdrav,

Organizacijski odbor "ARHIKULT 2020"