HLADNA MESTA ZA VROČ PLANET
STROKOVNI POSVET IN PANELNA RAZPRAVA

Društvo krajinskih arhitektov Slovenije Vas ponovno vabi na strokovni posvet in panelno razpravo »HLADNA MESTA ZA VROČ PLANET: pomen prilagajanja na podnebne spremembe v urbanih območjih«, ki bo jutri, v četrtek, 15. oktobra 2020, ob 10.00 potekal s prenosom preko spleta v živo.

Strokovnjaki z različnih področij delovanja bodo predstavili svoj pogled na problematiko prilagajanja na podnebne spremembe v urbanih območjih ter pristope, ki so se ali se še uveljavljajo v teoriji in praksi.

Več informacij o posvetu najdete na spletni strani www.dkas.si  in v  programu. Dogodek bo potekal na spletni platformi Zoom. Udeležba je brezplačna. Prosimo, da se na posvet prijavite preko spletnega obrazca.

Posvet bo povezovala Barbara Kostanjšek, predsednica društva DKAS.

Razpravo bo povezovala dr. Maja Simoneti, IPoP – Inštitut za politike prostora.

Člani Zbornice za arhitekturo in prostor za udeležbo na posvetu prejmejo 2 kreditni točki / sklop B (Teorija in referenčna praksa).

Posvet bo izveden s sofinanciranjem Ministrstva za okolje in prostor ter Mestne občine Ljubljana.

Veselimo se vaše udeležbe in Vas lepo pozdravljamo.

Upravni odbor DKAS